Awesome Image

Kurallar

1. Yarışmada dereceye girenlerin para ödülleri ve stajlar ile ilgili duyurular daha sonra yapılacaktır.

2. Yarışma Scroll Up Sosyal Medyaları ve Mikro Site üzerinden, Scroll Up ürünü kullanılarak yapılan “Sosyal Sorumluluk Projesi” ve “En İyi Ticari Kullanım Projesi” alanları üzerinden, sadece üniversite öğrencisi olduğunu kanıtlamış, Scroll Up çalışanlarıyla arasında akrabalık ve arkadaşlık bağı bulunmayan katılımcılar tarafından geliştirilen projelerle; 17 Temmuz 2020 – 30 Ağustos 2020 tarihleri arasında olacaktır.

3. Yarışmacılar belirtilen tarihlerde, seçtikleri alanda yaptıkları projeleri MİKRO SİTEYE katılım bilgileri ile birlikte yükleyerek tarafımıza ileteceklerdir.

4. Kampanya katılımı; 17 Temmuz 2020 – 30 Ağustos 2020; 17 Temmuz 2020 saat 00.00 ve 30 Ağustos 2020 saat 23.59 saatleri arasında geçerlidir. Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

5. Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan projeler esas alınacaktır.

6. Sunulan projelerin arasından Scroll Up (Kurumun Tam Adı) tarafından tarafsızca belirlenecek olup kriterlerimiz içinde yer alan “En iyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ve “En İyi Ticari Ürün Kullanımı” üzerinden seçilen birinciler staj ve para ödülü ile ödüllendirilecektir.

7. Yarışmaya 18 yaşından küçükler ve üniversite öğrencisi olduğunu kanıtlayamayan adaylar katılamazlar, katılsalar ve kazansalar dahi ödül alamazlar.

8. Kazanan kişiler, 1 Eylül 2020 tarihinde en geç saat 21:00’a kadar Scroll Up Sosyal Medya Hesaplarından duyurulacaktır ve kazanan katılımcılarla iletişime geçilecektir.

9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

10.Kullanıcılar kampanyaya katıldığında Scroll Up kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.

11. Herhangi bir sosyal medya web sitesi/aplikasyonu ve web sunucusu bu yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.

12. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.

13. Katılımcılar, Scroll Up sosyal medya hesaplarından yapılacak duyuruları takip edebilirler.

14. Yarışma katılımcılarının sadece kendilerine ait hesaplar aracılığıyla Scroll Up ile iletişimde bulunması şarttır.

15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

16. Scroll Up yarışmasını, kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

17. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Scroll Up, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.

18. Yarışmaya sadece bireysel katılımcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

19. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.